Short-List фіналістів DZWINNER-2021
Список фіналістів Нагороди DZWINNER-2021

SHORT-LIST ФІНАЛІСТІВ НАГОРОДИ DZWINNER - 2021
Сьогодні о 00:00 закінчилося голосування Журі Нагороди!
6 тижнів ваших старань, зусиль, ентузіазму і напруженої роботи позаду!
Всі фіналісти Нагороди цього тижня отримають персональні запрошення взяти участь у церемонії Нагородження DZWINNER-2021, яка відбудеться 29 вересня у Києві у Конференц-холі «ДЕПО» (вул. Антоновича, 52, м.Київ, Україна).

 

Нагадаємо, що участь у церемонії нагородження для учасників Нагороди, які не увійшли в Short-List і членів команд передбачає пільгові умови. Подробиці тут: https://dzwinner.com/news/zabronyujte-misce-na-ceremoniyi-nagorodzhennya-dzwinner-2021 

 

До кінця грудня 2021 ми відобразимо результати Нагороди у "Залі слави", а коментарі Журі по роботах стануть доступні в особистих кабінетах номінантів у цей же час.

 

1. НОМІНАЦІЯ "ПРОДАВЕЦЬ РОКУ"
- Анпілов Едуард - «Comfy»
- Багацький Дмитро - «Comfy»
- Данильчук Ярослав - «ВОЛЯ»
- Гненна Олександра - «АЛЛО»
- Головецька Олександра - «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО»
- Крикун Максим - «Comfy»
- Кришталь Максим - «Альфа Банк»
- Курпан Вікторія - «Comfy»
- Лівінська Юлія - «Телеконтакт»
- Любуня Юліана - «УкрСиббанк»
- Мазур Євген - «Альфа Банк»
- Михайляк Наталія - «Vodafone»
- Михальченко Валентина - «Киевстар»
- Похил Олена - «Vodafone»
- Портна Ірина - «УкрСиббанк»
- Свиридко Ольга - «Альфа Банк»

- Стіхальська Віра - «Киевстар»
- Сєров Артем - «Киевстар»
- Терещук Марина - «УкрСиббанк»
- Чубур Ольга - «Vodafone»
- Чудак Наталя - «RIA.com»

 

2. НОМІНАЦІЯ "КОНСУЛЬТАНТ РОКУ"
- Багрійчук Ольга - «Vodafone»
- Бадієва Вікторія - «RIA.com»
- Барановська Олена - «Альфа Банк»
- Барбуль Денис - «Киевстар»
- Блінов Михайло - «EVA»
- Бобанич Марія - «Киевстар»
- Богданов Богдан - «Альфа Банк»
- Богданович Ярослав - «АЛЛО»
- Винничук Владислав - «MyCredit»
- Воробйовський Максим - «MyCredit»
- Воротилов Олег - «АЛЛО»
- Гонтар Юлія - «Киевстар»
- Гренджа Вікторія - «МС Добробут»
- Гурза Катерина - «ТЕЛЕКОНТАКТ»
- Дворовий Тимофій - «МС Добробут»
- Дмитришин Олена - «Vodafone»
- Дубина Уляна - «MyCredit»
- Жейнова Аліна - «Comfy»
- Жулковський Ілля - «ВОЛЯ»
- Звіряка Дмитро - «Unisender»
- Іванченко Олексій - «АЛЛО»
- Каменецький Андрій - «Альфа Банк»
- Карайон Олена - «МС Добробут»
- Кривчиков Максим - «Comfy»
- Кулакова Катерина - «МС Добробут»
- Лук'яненко Максим - «Comfy»
- Лут Христина - «АЛЛО»
- Лутицька Ксенія - «Альфа Банк»
- Матвійчук Аліна - «MyCredit»
- Мотоненко Ярослав - «MyCredit»
- Навроцька Дарія - «MyCredit»
- Назарчук Аліна - «Direct Call»
- Сіомашко Олена - «УкрСиббанк»
- Скліфасовська Анастасія - «АБ «Південний»»
- Сосна Костянтин - «Vodafone»
- Станішевська Аліна - «МС Добробут»
- Старинцев Євген - «Vodafone»
- Терлецька Анастасія - «MyCredit»
- Ткаченко Софія - «Vodafone»
- Шепелюк Оскар - «АБ «Південний»»
- Шибаєв Олександр - «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО»
- Штанько Ігор - «МС Добробут»
- Філіпська Юлія - «Vodafone»

 

3. НОМІНАЦІЯ "НАСТАВНИК РОКУ"
- Арабаджийский Артур - «Comfy»
- Бартош Ніна - «Альфа Банк»
- Іванова Марія - «MyCredit»
- Лисюк Олег - «Альфа Банк»
- Самокіщук Роман - «МС Добробут»
- Скляр Тетяна - «Adelina Call Center»
- Тимощук Олена - «Телеконтакт»
- Токар Анастасія - «Vodafone»

 

4. НОМІНАЦІЯ "ТРЕНЕР РОКУ"
- Валько Тетяна - «Direct Call»
- Єгіазарян Рузанна - «Comfy»
- Коптіль Марина - «Альфа Банк»
- Сахновський Владислав - «Vodafone»
- Сорокіна Дарья - «Adelina Call Center»
- Шульженко Лідія - «Симпатик групп»

 

5. НОМІНАЦІЯ "МЕНЕДЖЕР РОКУ"
- Вовк Олексій - «Comfy»
- Каліман Анна - «УкрСиббанк»
- Мендиханов Адлет - «Сreditplus.kz»
- Черненко Олексій - «СreditPlus»

 

6. НОМІНАЦІЯ "КРАЩА КОМАНДА ПРОДАЖІВ"
- Коляда Світлана - «Comfy»
- Петришин Яна - «Adelina Call Center»
- Чаленко Анна - «Credit 7 UA»
- Шаманська Ірина - «RIA.com»
- Шейко Євген - «ВОЛЯ»

 

7. НОМІНАЦІЯ "КРАЩА СЕРВІСНА КОМАНДА"
- Герасимчук Юлія - «Vodafone»
- Ліпягова Наталія - «Альфа Банк»
- Лях Станіслав - «Comfy»
- Львова Марія - «УкрСиббанк»
- Назаренко Дарина - «АБ «Південний»»
- Монько Наталія - «Альфа Банк»
- Навроцька Олена - «RIA.com»
- Хоптяр Вікторія - «ВОЛЯ»

 

8. НОМІНАЦІЯ "КРАЩА КОМАНДА ЯКОСТІ"
- Вигонська Марина - «Comfy»
- Грищук Аліна - «MyCredit»
- Котенко Надія- «Альфа Банк»
- Макуха Каріна - «Альфа Банк»
- Ширяєва Марина - «ВОЛЯ»

 

9. НОМІНАЦІЯ "КРАЩА КОМАНДА ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ (РЕКРУТИНГУ)"
- Бредихина Анна - «Альфа Банк»
- Іванцова Лідія - «Телеконтакт»
- Тодосійчук Аліна - «Vodafone»
- Чуприна Оксана - «Альфа Банк»

 

10. НОМІНАЦІЯ "ПРОЕКТ РОКУ"
- Гаман Леся - «Альфа Банк»
- Захарук Максим - «RIA.com»
- Карпик Юлія - «Телеконтакт»
- Романюк Тетяна - «Альфа Банк»
- Фесенко Ірина - «Comfy»

 

11. НОМІНАЦІЯ "ЛЮДИНА РОКУ"
- Дзядух Тетяна - «УкрСиббанк»
- Качуренко Катерина - «Comfy»
- Неділько Ольга - «Телеконтакт»
- Притула Руслан - «Альфа Банк»
- Смірнов Антон - «Vodafone»

 

12. НОМІНАЦІЯ "КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР РОКУ"
- «Альфа Банк»
- «Телеконтакт»
- «УкрСиббанк»
- «Comfy»
- «Vodafone»