Нагорода DZWINNER
Це найвище визнання професійних навичків номінантів в індустрії контактних центрів. Вручається від імені всієї спільноти професіоналів з 2014 року.
До закінчення реєстрації
Новини нагороди Всі новини
Старт перегонів DZWINNER-2021
Детальніше
Переможці Нагороди DzWINNER-2020
Детальніше
Зарезервуйте місце на церемонію нагородження!
Детальніше
Журі
Данило
Рибак
Керівник центру дистанційних продажів «Vodafone»
Вікторія
Скорбота
Директор з розвитку «4Service Group»
Олена
Приліпченко
Керівник Департаменту піддтримки клієнтів по телефону «Приватбанк»
Ніна
Заболотна
Керівник відділу ""Контакт-центр" «Воля»
Вероніка
Комаровська
Керівник управління навчання та контролю «Альфа-Банк»
Ольга
Неділько
Директор контакт-центру «Телеконтакт»
Марина
Митрофанова
Керівник контакт-центру «ОН Клиник»
Альона
Митрофанова
Керівник національного контакт-центру «Нова пошта»
Оксана
Павленко
Керівник контакт-центру «Симпатик груп»
Яна
Колода
Менеджер по розвитку контролю якості обслуговування «Київстар»
Іванна
Зубарєва
Head of Quality Management Department
Михайло
Мостовий
Керівник контакт-центру «Kasta»
Андрій
Черненко
Керівник департаменту «Global Bilgi»
Олена
Левченко
Бізнес-консультант
Анастасія
Пашкова
Керівник контакт-центру «Credit Agricole»
Наталія
Калініна
Бізнес-консультант
Поліна
Слєсарєва
Керівник контакт-центру «EVA»
Ірина
Дергачова
Незалежний консультант
Максим
Костелей
Керівник напрямку сервісу користувачів «RIA.com»
Ганна
Зінчук
Керівник контакт-центру «OS-Direct / Direct Call»
Юлія
Назаренко
Керівник відділу підтримки клієнтів «Moneyveo»
Тетяна
Нєдвецька
Керівник контакт-центру «SalesTelecom»
Катерина
Качуренко
Керівник контакт-центру «COMFY»
Валерія
Сога
Керівник відділу навчання «Delta M»
Олег
Ролєнков
Керівник контакт-центру «МС Добробут»
Наталія
Кулінська
Керівник центру клієнтської підтримки «Банк «Південий»»
Наталія
Волошина
Керівник департаменту обслуговування клієнтів «DHL Express Internationale»
Дмитро
Стензя
СЕО «MYCREDIT»
Переможці 2020
Світлана
Сучек
Приватбанк
Переможець у номінації «Проект року»
Ірина
Фесенко
COMFY
Переможець у номінації «Наставник року»
Артур
Арабаджийский
COMFY
Переможець у номінації «Продавець року»
Олексій
Вовк
COMFY
Переможець у номінації «Краща сервісна команда »
Віта
Пономаренко
Телеконтакт
Переможець у номінації «Краща команда контролю якості»
Олександр
Алтанець
Альфа-Банк
Переможець у номінації «Краща команда продажів»
Юлія
Герасимчук
Vodafone
Переможець у номінації «Менеджер року»
Станіслав
Лях
COMFY
Переможець у номінації «Консультант року»
Наталія
Завгородня
Альфа-Банк
Переможець у номінації «Краща команда підбору персоналу (рекрутингу)»
Валентина
Дубовицька
Альфа-Банк
Переможець у номінації «Тренер року»
Катерина
Качуренко
COMFY
Переможець у номінації «Людина року»
Учасники
2020
2019
2018
2017
Компанії учасники
Партнери Нагороди