Нагорода DZWINNER
Це найвище визнання професійних навичків номінантів в індустрії контактних центрів. Вручається від імені всієї спільноти професіоналів з 2014 року.
До старту реєстрації
Новини нагороди Всі новини
Переможці нагороди DZWINNER-2021
Детальніше
Short-List фіналістів DZWINNER-2021
Детальніше
Забронюйте місце на церемонії нагородження DZWINNER-2021
Детальніше
Журі
Альона
Митрофанова
Керівник національного контакт-центру «Нова пошта»
Ірина
Дергачова
Незалежний консультант
Оксана
Павленко
Керівник контакт-центру «ХОЛДИНГ СИМПАТИК ГРУП»
Андрій
Черненко
Керівник департаменту «Global Bilgi»
Петро
Герус
Начальник відділу обслуговування клієнтів в контактному центрі (м.Львів) «Київстар»
Катерина
Качуренко
Керівник центру клієнтської підтримки «COMFY»
Олена
Андросюк
Керівник контакт-центру «АТ "Укрзалізниця"»
Олена
Левченко
Бізнес-консультант
Анна
Кущ
Керівник відділу навчання та розвитку персоналу, Бізнес тренер «Adelina»
Ніна
Заболотна
Керівник відділу "Контакт-центр" «Volia»
Юлія
Харук
Керівник центру клієнтської підтримки «Банк Південий»
Оксана
Скоробреха
Керівник відділу по взаємодії з бізнес клієнтами «OLX »
Валентина
Ярош
Незалежний консультант
Ольга
Неділько
Директор контакт-центру «Телеконтакт»
Ольга
Варламова
Head of customer relation «Группа компаний EVO»
Олег
Ролєнков
Керівник контакт-центру, оперативної служби, центру госпіталізації «Медична мережа Добробут»
Анна
Зінчук
СЕО «Upsale.Me»
Володимир
Рязанцев
Керівник операційного центру «izibank»
Максим
Костелей
Sales & Service QA «RIA.com»
Вероніка
Комаровська
Керівник управління навчання та контролю «Альфа-Банк»
Данило
Рибак
Керівник центру дистанційних продажів «Vodafone»
Владислав
Белан
СЕО «MYCREDIT»
Наталія
Калініна
Бізнес-консультант
Юлія
Макайда
Керівник Контакт-Центру «АЛЛО»
Оксана
Косяк
СЕО «ДИРЕКТ КОЛЛ»
Тетяна
Дзядух
Керівник напрямку дистанційних продажів «UKRSIBBANK»
Поліна
Слєсарєва
Керівник контакт-центру «EVA»
Вікторія
Рассохіна
Betting Support Executive «SupportLab»
Андрій
Чуранов
Head of Customer success «Unisender»
Переможці 2021
Максим
Крикун
COMFY
Переможець у номінації «Продавець року»
Аліна
Грищук
MYCREDIT
Переможець у номінації «Краща команда контролю якості»
Світлана
Коляда
COMFY
Переможець у номінації «Краща команда продажів»
Олексій
Вовк
COMFY
Переможець у номінації «Менеджер року»
Артур
Арабаджийский
COMFY
Переможець у номінації «Наставник року»
Аліна
Тодосійчук
Vodafone
Переможець у номінації «Краща команда підбору персоналу (рекрутингу)»
Тетяна
Валько
ДИРЕКТ КОЛЛ
Переможець у номінації «Тренер року»
Тетяна
Романюк
Альфа-Банк
Переможець у номінації «Проект року»
Катерина
Гурза
Телеконтакт
Переможець у номінації «Консультант року»
Юлія
Герасимчук
Vodafone
Переможець у номінації «Краща сервісна команда »
Учасники
2021
2020
2019
2018
2017
2016
Компанії учасники
Партнери Нагороди