Журі

Як працює Журі?

До складу Журі запрошуються керівники та менеджери Контактних Центрів, а також експерти ринку. Подати заявку на участь у Журі можна по електронній пошті dzwinner@cca.org.ua Персональний склад Журі можна переглянути на головній сторінці сайту Нагороди. 

 

Журі проводить оцінку робіт номінантів, паралельно виконанню завдань учасниками наступного етапу, тобто поки учасники виконують завдання другого етапу, Журі проводить оцінку перших виконаних робіт і т.д. 

 

Всі роботи номінантів оцінюються по декільком критеріям: наскільки подача матеріалу у роботі була цікавою, зрозумілою, аргументованою, чи викликала надана інформація довіру, чи був присутній WOW-ефект, або ж X- фактор у роботі номінанта?! При цьому, по кожній роботі Журі надає зворотній зв’язок. Зі зворотнім зв’зком від Журі номінант зможе ознайомитись в особистому кабінеті по закінченню фіналу Нагороди. Кожен номінант зможе побачити експертну думку і коментарі Журі, де вказано «що було добре, а що можна покращити».

 

Принципи оцінки

Основні принципи оцінки номінантів:

  • Журі оцінює кожну роботу номінанта по декільком критеріям на кожному з етапів Нагороди від 0% до 100% в категоріії «викликає цікавість/переконливо/викликає довіру» і від 100% до 200% в категорії «WOW-ефект або X- фактор».
  • Оцінки по кожній категорії в рамках кожного етапу перемножуються між собою. Наприклад 100% за «викликає цікавість/переконливо/викликає довіру» * на 150% за «WOW-ефект» = 150%.
  • Одна найвища та одна найнижча оцінка Члена Журі на кожному етапі не враховується, аби мінімізувати суб'єктивне враженні від робіт, а по результатам інших оцінок  номінанта формується середній бал.
  • Перемагає учасник, який набрав найбільшу кількість балів за всі етапи Нагороди.

 

Кого не оцінюють члени Журі

Члени Журі не оцінюють представників своєї компанії чи компанії з якою афілійовані. Всі номінанти афілійовані з Членами Журі будуть недоступні для оцінки даному Члену Журі.