Робота учасника
тренер року
Світлана Євсєга
COMFY
Переможець у номінації «Тренер року»
Етап 1 — Тренер року
Завантажте відео презентацію, в якій розкажіть про ваші результати та досягнення на поточній робочій позиції. Продемонструйте вміння переконливо, яскраво і доступно показувати результати своєї роботи. Наведіть докази і приклади, які допоможуть зрозуміти, чому ви маєте право називати себе тренером і вчителем. Розкажіть про інші деталі, які б допомогли Журі оцінити рівень вашої експертизи.
Етап 2 — Тренер року
Завантажте відео презентацію, в якій навчіть «віртуального співробітника» одного ключового навику або техніці ведення переговорів. Головне завдання - дати ключові знання, які допоможуть співробітнику досягати кращих успіхів у переговорах з клієнтами. Важливо, щоб «віртуальний співробітник», спираючись на ваші рекомендації, максимально ефективно міг використовувати навик / техніку самостійно.
Допускається використання фліпчарта, ручок, маркерів і інших підручних засобів, які ми застосовуємо в житті при навчанні.
Формат - відео інтерв'ю: уявіть, що ви по скайпу навчаєте співробітника віддаленого офісу.
Вітається просте і доступне пояснення з конкретними прикладами і техніками.
Етап 3 — Тренер року
Завантажте відео презентацію, в якій поділіться справжнім кейсом (конкретною ситуацією, завданням, проблемою) з вашої практики і поясненням, як ви вирішували цей виклик. Головний фокус завдання в тому, що ви повинні продемонструвати, як ви досліджували ситуацію, розібралися в суті проблеми, підібрали можливі рішення / слова / фрази та підходи до співробітника.
Вітається формат відео, в якому ви демонструєте фрагменти розмови співробітника з клієнтом і паралельно коментуєте те, що відбувається. Важливо, щоб проблема / ситуація / кейс були:
  • реальними;
  • інформація - чітко структурованої і була зрозуміла не обізнаному у внутрішніх процесах, сторонній людині;
  • кейс - з викликом.
Уявіть, що ваш запис можна показати на тренінгу / конференції та на даному прикладі отримати навик дослідження і роботи зі складними ситуаціями / співробітниками.
Стати учасником DZWINNER може кожен
Надсилаючи дані, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами
Партнери нагороди