Робота учасника
Менеджер року
Катерина Качуренко

COMFY
Переможець у номінації «Менеджер року»

Етап 1 — Менеджер року
Завантажте відео презентацію, в якій розкажіть про ваші результати і досягнення вашої команди за минулий рік. Розкажіть про те, які цілі ви ставите для себе та команди. Продемонструйте вміння переконливо, яскраво і доступно показувати результати своєї роботи. Наведіть докази і приклади, які допоможуть зрозуміти, чому ви маєте право називати себе менеджером команди Чемпіонів. Розкажіть про інші деталі, які б допомогли Журі оцінити рівень вашої експертизи.
Етап 2 — Менеджер року
Завантажте 2 яскравих фрагмента запису розмов співробітників вашого проекту / відділу / напрямку, після прослуховування яких, можна буде сказати, що команда вміє працювати зі складними / нестандартними ситуаціями, або цікаво подавати звичайні продукти (компліменти, привітання, емоційне залучення і т.д.).
Етап 3 — Менеджер року
Завантажте відео презентацію в форматі виступу на конференції. Уявіть, що ваше відео покажуть на конференції в якості секретного спікера і прикладу Керівника року. Людини, яка покаже практичні прийоми та фішки, які застосовуються на практиці в роботі з колективом / замовниками / клієнтами. Продемонструйте свій потенціал та харизму. Розкажіть, як ви працюєте і керуєте персоналом; як ви набираєте, контролюєте та мотивуєте персонал; як ви приймаєте складні рішення і вмієте працювати з помилками. Поділіться своїми секретами.
Ви в праві самостійно вибрати тему спічу, при цьому важливо, щоб відео мало практичну спрямованість, і ви продемонстрували як мінімум 3 своїх головних правила / принципи / підходи в роботі керівника та підкріпили це конкретними прикладами.
Вітається проста і доступна подача, але з аргументацією і практичною спрямованістю.

Стати учасником DZWINNER може кожен
Надсилаючи дані, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами
Партнери нагороди