Робота учасника
тренер року
Антон Боронін


Альфа-Банк
3-є місце у номінації «Тренер року»»
Етап 1 — Тренер року
У вас буде 3 практичних завдання. У вашій групі є 3 підгрупи співробітників (в кожному етапі - своя «підгрупа»).У першій групі - "парт-таймери", які працюють перший день. Вони будуть телефонувати клієнтам та питати чи сподобалося обслуговування і фіксувати оцінку від 1 до 10 в програмі. Увечері ви перевірите, хто скільки зробив, важливо постаратися зробити якомога більше дзвінків, отримати якомога більше оцінок і допустити, якнайменше помилок в анкетах. Ви знаєте, що співробітники, які працюють не повний день - менш ефективні, ніж колеги, які працюють на повну ставку.У "парт-таймерів" довше розмови на 20%, є складнощі в орієнтуванні по базі знань і в них нижче мотивація. Ваше завдання: за 3 хвилини поставити задачу групі "парт-таймерів" і зробити все можливе, щоб до вечора вони показали результат краще, ніж група іншого тренера.
Етап 2 — Тренер року
У другій групі - ваші кращі продавці. Сьогодні вони будуть продавати новий продукт (ви маєте право вибрати продукт самостійно). Важлива не кількість, а конверсія. Ви перевірите результати в кінці дня. Ваше завдання: за 3 хвилини поставити задачу групі "продавців-чемпіонів" і зробити все можливе, щоб до вечора вони показали результат краще, ніж група іншого тренера.
Етап 3 — Тренер року
У третій групі - всі співробітники у віковій категорії "50+". Вони заповнюють анкети клієнтів: дзвонять і питають дані (адреса, дата народження і т.д.). Головне завдання - підвищити клієнтоорієнтованість при мінімумі помилок. Ця група співробітників схильна "сухо" спілкуватися з клієнтами і в дуже лаконічній формі надавати відповіді на питання. Допоможіть їм. Увечері контроль. Ваше завдання: за 3 хвилини поставити задачу групі "вікових співробітників" і зробити все можливе, щоб до вечора вони показали результат краще та продемонстрували залученість вище, ніж група іншого тренера.
Стати учасником DZWINNER може кожен
Надсилаючи дані, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами
Партнери нагороди