Робота учасника
Менеджер року
Юлія Герасимчук
Vodafone
Переможець у номінації «Менеджер року»
Етап 1 — Менеджер року
Завантажте відео презентацію, в якій розкажіть про ваші результати і досягнення вашої команди за минулий рік. Розкажіть про те, які цілі ви ставите для себе та команди. Продемонструйте вміння переконливо, яскраво і доступно показувати результати своєї роботи. Наведіть докази і приклади, які допоможуть зрозуміти, чому ви маєте право називати себе менеджером команди Чемпіонів. Розкажіть про інші деталі, які б допомогли Журі оцінити рівень вашої експертизи.
Етап 2 — Менеджер року
Завантажте 2 яскравих фрагменти запису розмов співробітників вашого проекту / відділу / напрямку, після прослуховування яких, можна буде сказати, що команда вміє працювати зі складними / нестандартними ситуаціями або цікаво подавати звичайні продукти (компліменти, привітання, емоційне залучення і т.д.).
Етап 3 — Менеджер року
Завантажте відео презентацію в форматі виступу на конференції. Уявіть, що ваше відео покажуть на конференції в якості секретного спікера та прикладу Керівника року. Людина, який покаже практичні прийоми і фішки, які можливо застосувати на практиці в роботі з колективом / замовниками / клієнтами.Продемонструйте свій потенціал та харизму. Розкажіть, як ви працюєте і керуєте персоналом; як ви набираєте, контролюєте та мотивуєте персонал; як ви приймаєте складні рішення і вмієте працювати з помилками. Поділіться своїми секретами. Ви в праві самостійно вибрати тему спічу, при цьому важливо, щоб відео мало практичну спрямованість, і ви продемонстрували як мінімум 2 своїх головних правила / принципи / підходу в роботі керівника і підкріпили це конкретними прикладами. Вітається проста і доступна подача, але з аргументацією і практичною спрямованістю.
Стати учасником DZWINNER може кожен
Надсилаючи дані, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами
Партнери нагороди