Робота учасника
краща команда продажів
Олександр Алтанець
Альфа-Банк
Переможець у номінації
«Краща команда продажів»
Етап 1 — Краща команда продажів
Завантажте відео презентацію, в якій розкажіть про результати і досягнення вашої команди. Продемонструйте, чому навчаєте і як розвиваєте вашу команду кращих продавців. Розкажіть про інші деталі, які б допомогли Журі оцінити рівень і професіоналізму вашої команди. Наведіть докази і приклади, які допоможуть зрозуміти, чому ви маєте право називати себе командою Чемпіонів продажів.
Етап 2 — Краща команда продажів
Завантажте 3 яскравих і нестандартних фрагмента запису розмов різних співробітників вашої команди продавців, в яких демонструється вміння непересічно: 
  • завойовувати довіру клієнта;
  • встановлювати контакт;
  • зацікавлювати.
Ви можете використовувати на вибір щось одне або комбінацію елементів, для того щоб продемонструвати навички та вміння команди продавати.
Етап 3 — Краща команда продажів
Завантажте відео презентацію в якій покажіть:
  • Як ви формуєте дух команди кращих продавців;
  • На яких прикладах навчаєте;
  • Як адаптуєте нових співробітників до продажів;
  • Як ви навчаєте успішним моделям поведінки в продажах - для того щоб продавці залишалися у вашій команді і не боялися заперечень та продажів, не йшли з компанії на наступний місяць через невдачі та помилки.
Дане відео ви можете зняти в режимі балансу двох елементів: 
  • Fun - тобто висміяти, розіграти або обіграти будь-які смішні ситуації;
  • Smart - показати практичні ситуації і фрази, які можна використовувати для побудови команди продавців.
Надайте Журі відповідь на запитання: "Чому вас можна називати кращою командою продажів - командою Чемпіонів?". Подаруйте нам посмішки, гарний настрій, знання та практичні ситуації - це буде відмінний доказ того, що ви - команда Чемпіонів! 
Команда, яка вміє продавати, розвиватися та навчатися. Вітається, коли в вашому відео бере участь ваша команда, тобто ви робите роботу разом.
Ви можете використовувати на вибір щось одне, або комбінацію елементів, для того щоб продемонструвати навички та вміння команди продавати.
Стати учасником DZWINNER може кожен
Надсилаючи дані, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами
Партнери нагороди