Робота учасника
Менеджер року
Олексій Вовк
COMFY
Переможець у номінації «Менеджер року»
Етап 1 — Менеджер року
Завантажте відео презентацію, в якій розкажіть про ваші результати та досягнення вашої команди за минулий рік. Розкажіть про те, які цілі ви ставите собі та команді. Продемонструйте вміння переконливо, яскраво та доступно показувати результати своєї роботи. Наведіть докази та приклади, які допоможуть зрозуміти, чому ви маєте право називати себе менеджером команди Чемпіонів. Розкажіть про інші деталі, які допомогли б Журі оцінити рівень вашої експертизи.
Етап 2 — Менеджер року
Завантажте 2 яскраві фрагменти запису розмов співробітників вашого проекту/відділу/напряму, після прослуховування яких можна буде сказати, що команда вміє працювати зі складними/нестандартними ситуаціями або цікаво подавати звичайні продукти (компліменти, вітання, емоційне залучення тощо).
Етап 3 — Менеджер року
Завантажте відео презентацію у форматі виступу на конференції. Уявіть, що ваше відео покажуть на конференції в якості секретного спікера та приклад Керівника року. Людини, яка покаже практичні прийоми та фішки, застосовні на практиці у роботі з колективом/замовниками/клієнтами. Продемонструйте свій потенціал та харизму. Розкажіть, як ви працюєте та керуєте персоналом; як ви набираєте, контролюєте та мотивуєте персонал; як ви приймаєте складні рішення та вмієте працювати з помилками. Поділіться своїми секретами.
Ви маєте право самостійно вибрати тему спічу, при цьому важливо, щоб відео мало практичну спрямованість, і ви продемонстрували як мінімум 2 своїх головних правила/принципу/підходу в роботі керівника та підкріпили це конкретними прикладами. Вітається проста та доступна подача, але з аргументацією та практичною спрямованістю.
Стати учасником DZWINNER може кожен
Надсилаючи дані, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами
Партнери нагороди