НОВИНИ
СТАРТ ПЕРЕГОНІВ DZWINNER-2024

СТАРТ СЕЗОНУ DZWINNER-2024

Друзі, новий сезон перегонів кращих співробітників та команд Контактних Центрів – відкрито! Реєстрація номінантів триватиме до 3 червня, а фінал Нагороди пройде 27 вересня. Для ранніх реєстрацій діє пільгова вартість.

Цього сезону на вас чекають:
 • Нова номінація «Консультант року: відео-дзвінки» - персональна номінація для тих експертів, які допомагають клієнтам працюючи з відео-дзвінками.
 • Нова номінація «Кращий продавець: бізнес-клієнти» - персональна номінація для тих експертів, які працюють з бізнес-клієнтами (В2В).
 • Нова номінація «Краща команда Troubleshooting» - командна номінація для тих, хто працює із самими складними клієнтськими ситуаціями.
 • Корекція балів у загальнокомандному рейтингу на кубок «Кращий Контактний Центр року». За перемогу у номінаціях «Консультант року: дзвінки», «Консультант року: чати», «Продавець року» - присуджується 15 балів. За 2-е і 3-є місця відповідно – 12 і 10 балів. За перемогу у виступах кращих команд в рамках конференції «Контакт-центри: кращі практики» присуджується 15 балів. За 2-е і 3-є місця відповідно – 12 і 10 балів.
 • Уточнення умов участі: від однієї команди може бути зареєстровано до 15 номінантів і не більше 5 номінантів від команди у одній номінації.
 • Допомога учасникам. Кожен номінант може отримати підтримку від Організаторів: поради, підказки, рекомендації з урахуванням досвіду перегонів попередніх років (до 30 хв. на кожного з учасників).
 • Завдання DZWINNER-2024 будуть сфокусовані на ефективності роботи. Третій рік повномасштабного вторгнення – це виклик на ефективність. До 31 березня приймаються побажання і рекомендації, щодо завдань. 1 квітня завдання будуть опубліковані на сайті.
 • У Журі Нагороди запрошуємо по одному представнику від команди. Якщо номінантів 8 чи більше – запрошуємо двох представників від команди у склад Журі. Журі не можуть оцінювати номінантів своєї команди. Участь у Журі – це унікальний досвід і можливість познайомитись з кращими практиками обслуговування клієнтів на ринку.
 • Церемонія нагородження проходитиме у п’ятницю 27 вересня у Києві і почнеться о 12:00.
 • ТОР-12 кращих робіт. На церемонії нагородження буде 2 блоки: перший – презентація кращих робіт, на думку Журі, у 4 категоріях: «Консультації: дзвінки», «Консультації: чати», «Продажі», «Відео презентації»; другий блок – церемонія нагородження переможців.
 • Забронювати місце на церемонії нагородження для групи підтримки вашої команди можна одразу по мінімальній вартості: вартість участі квитка на церемонії нагородження складає 50% вартості участі номінанта.
Обрати номінації можна тут, а ознайомитись із строками подачі робіт, вартістю участі та іншими важливими умовами можна ознайомитись - тут.
Ще новини
  Стати учасником DZWINNER може кожен
  Надсилаючи дані, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
  Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами
  Партнери нагороди