Робота учасника
Наставник року
Максим Фрейдін

COMFY
2-е місце у номінації «Наставник року»

Етап 1 — Наставник року
Завантажте відео презентацію, в якій розкажіть про ваші результати і досягнення на поточній робочій позиції. Продемонструйте вміння переконливо, яскраво і доступно показувати результати своєї роботи. Наведіть докази і приклади, які допоможуть зрозуміти, чому ви маєте право називати себе наставником і лідером команди. Розкажіть про інші деталі, які б допомогли Журі оцінити рівень вашої експертизи.
Етап 2 — Наставник року
Завантажте складну / показову запис розмови вашого співробітника, по якій ви надасте зворотній зв'язок. Мета зворотнього зв'язку - переконати співробітника змінити поведінку. Ви не обмежені у виборі технік зворотнього зв'язку, її м'якості або жорсткості, критиці чи похвалі. Головне завдання - донести до співробітника що саме міняти, над чим працювати і як досягати необхідного результату за виявленими зонам розвитку. Формат зворотнього зв'язку - відео інтерв'ю: уявіть, що Ви надаєте зворотний зв'язок співробітнику віддаленого офісу.
Етап 3 — Наставник року
Завантажте показовий фрагмент запису розмови підопічного співробітника, в якому демонструються кращі навики та вміння вашого підопічного співробітника. Вітаються складні та конфліктні ситуації, в яких клієнт з самого початку не був налаштований лояльно, але Вашому співробітнику вдалося змінити точку зору клієнта на продукт або ситуацію.

Стати учасником DZWINNER може кожен
Надсилаючи дані, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами
Партнери нагороди